Online Okey Oyun Oyna

Online Okey Oyun Oyna

Online okey oyun oyna nasıl oynanır? Online okey oyun şartları nedir? Online okey kazandırır mı? Online okey kimler oynayabilir? Online okey oynanan siteler hangileri? Online okey oynanan siteler ile ilgili merak ettiğiniz her şey yazımızda!

Online okey oyun oyna sayfasında size sunulan çeşitli okey oyun seçenekleri arasından istediğiniz bir tanesini seçebilirsiniz. Karşılaşma seçimi yaptıktan sonra online okey oynayabilir ve bu oyundan kazanç elde etme imkanına sahip olabilirsiniz. Online okey oyununda başarılı olmak istiyorsanız oyunun kurallarına uymanız gerekir.

Online Okey Nasıl Oynanır?

Online okey oyunu en çok tercih edilen oyun seçeneklerinin başında gelir. Online okey oyununda başarılı olmak için oyunun kurallarını öğrenmelisiniz. Oyun kurallarını öğrenmeniz durumunda online okey oynama konusunda herhangi bir sorun yaşamazsınız. Online okey oynamak için sırası ile şu adımları tamamlamalısınız;

 • Üye olduğunuz sitenin ana sayfasını açmalısınız.
 • Site ana sayfasının menü çubuğunda bulunan canlı oyunlar butonuna tıklayın.
 • Sitenin canlı oyunlar sayfası içerisinde karşınıza farklı oyun seçenekleri çıkar.
 • Bu oyunlar arasından online okey oyun seçeneğine kolay şekilde ulaşabilirsiniz.
 • Oyuna ulaşım sağladıktan sonra oyun kurallarına uygun olacak şekilde hareket etmelisiniz.
 • Eğer oyuna katılım sağlamak istiyorsanız oyun için başlangıç bahsi oluşturmanız gerekir.

Online okey oyun oyna butonu üzerine tıkladıktan sonra online okey oyun seçeneğinden yararlanmaya başlayabilirsiniz. Online okey oyunu en çok tercih edilen oyun seçeneklerinin başında gelir.

Online Okey Kuralları Nedir?

Online okey oyununda başarılı bir oyuncu olmak istiyorsanız ilk olarak oyunun kurallarına uygun olacak şekilde hareket etmeniz gerekir. Online okey oyununda başarılı bir oyuncu olmak istiyorsanız ilk olarak sitelerin araştırmasını yapmalısınız. Bu şekilde online okey oyununda başarılı olabilirsiniz. Online okey oyununda başarılı bir oyuncu olmak için uymanız gereken bonus kuralları şu şekildedir;

 • Oyun içerisinde 4 oyuncu vardır.
 • Her oyuncuda 14 taş bulunur.
 • Oyunu başlatan oyuncuda ise 15 taş vardır.
 • Oyuncu taşını sağdaki oyuncuya vererek oyunu başlatır.
 • Bu oyunda amaç aynı renkte olan taşları bir araya dizmek veya farklı renklerdeki taşların aynı sayılarından grup oluşturmadır.
 • Grup yapmak istiyorsanız en az 3 taşa ihtiyacınız vardır.
 • Bu kural ile dizilimi tamamladıktan sonra 15. Taşı ortaya koyan oyuncu oyunun kazananı olur.

Online okey oyun oyna butonuna tıkladıktan sonra online okey oynama konusunda herhangi bir sorun ile karşı karşıya kalmazsınız.

Online Okey Oyununda Nasıl Bitilir?

Online okey oyununda bitmek istiyorsanız rakiplerinizden daha önce elinizdeki 14 taşı sıraya dizmelisiniz. Bu şekilde biter ve oyunun kazananı olursunuz. Elinizde bulunan 15. Taşı yere açılmış olan taşın üzerine koymalısınız. Bu şekilde oyunu bitirebilirsiniz.

1 per içerisinde en az 3 taş olması gerekir. 12, 13, 1 şeklinde yapılan perlerde 1’in arkasından gelen 2 geçerli değildir. Bu nedenle de oyunda biterken elinizde böyle bir durum olup olmadığına bakmanız gerekir. Online okey oyun oyna butonu üzerine tıkladıktan sonra online okey oyun seçeneğine kolay şekilde ulaşabilirsiniz.

Online Okey Oyunu Hangi Sitelerde Var?

Online okey oyunu güvenilir olarak hizmet veren kaliteli sitelerde olan bir oyun seçeneğidir. Bu oyundan yararlanmak istiyorsanız oyunun kurallarına uygun olacak şekilde hareket etmelisiniz. Online okey oyununu sadece bu oyunu veren kaliteli ve güvenilir sitelerde bulabilirsiniz. Online okey oyunundan yararlanabilmek için oyun için belirtilen kural ve şartlara uygun şekilde hareket etmelisiniz.

S.S.S

Online Okey Oynanan Siteler Hangileri?

Online okey oynanan siteler içerisinde işlem yapmak için ilk olarak sitelerin araştırmasını yapmalısınız. Bu şekilde online okey oynanan siteler içerisinde işlem yapmaya başlayabilirsiniz. Online okey oynanan siteleri kullanmak ve bu sitelerin içeriklerinden yararlanmak için kendi adınıza hesap oluşturmanız gerekir. Hesap açma işlemlerini eksiksiz olarak tamamladıktan sonra bu siteyi kullanabilirsiniz.

Online Okey Oynanan Siteler Güvenilir Mi?

Online okey oynanan siteler güvenilir olduğu için bu siteleri kullanma konusunda herhangi bir sorun yaşamazsınız. Sitelerin güvenlik durumu hakkında bilgi sahibi olabilmek için sitenin lisans sorgulamasını yapmalısınız. Ayrıca site hakkında herhangi bir şikayet yorumu bulunmaz.